iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

yikici sözler Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
yikici sözler Bar_leftyikici sözler Baryikici sözler Bar_right 
göcebe (1038)
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

2 posters

yikici sözler

göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : yikici sözler Yurekl10
    Takım : yikici sözler 1447oh9 Cinsiyet : yikici sözler Female10
    Itibar : 61

yikici sözler Empty yikici sözler

Mesaj tarafından göcebe Salı Ağus. 04, 2009 10:24 pm

bUnuttum Sanma ihanetini Sana en büyük Mutluluğu Veriyorum Ayrılıklarımla Sana Güle Güle..

Adını yazdığım Yollarda Şimdi Ağlıyorum Nefret ediyorum Senden Dünyamı Yıktın Zalim!

Ben Yıkılmış Dünyamın içinde Kazazedeyim Senin Sayende hayatımdaki göçül Duygularımın Altında Can Çekişiyorum.

Güzel Olan Neye Yarar Artık hayatımda Sözlerinle Yıktın Yaşama Sevincimi Şimdi bana gel Diyorsun Buna Kendin inanıyormusun?

Aşkı Seninle Değil Yıkılmış dünyamda Yaşamak istiyorum Yıkılan hayallerime Gülerek inanmak istiyorum kendi dünyamda Yıkılmak istemiyorum Artık Çıktın hayatımdan.

Bir Kalbim Vardı umutlar besleyen gözlerim vardı geleceğe inanan şimdi yıkılan umutlarımı topluyorum tek tek! bırak çek git istemiyorum seninle geleceğe yürümek!

Küçük umutlarla baktığım geleceğime şimdi yıkılmış gözlerle bakıyorum senden bir medet ummuyorum hayatımda olma bunu istiyorum!

insan yaşamak için savaşlara girer hayatında, sevmek için kalbine sözler yazar her gece! sen kalbimi yaşayacak kadar mükemmel değilsin hayatımı zehir edicek kadar şerefsizsin.!!!

Müzikler Şiirler Artık olmaz yıkılan hayallerime çare sadece duygularım kaldı bir tek elimde hayata gülüyorum yinede...

Yıkıcı Mesajlarine Ağlasada Bu GönüL, unutup Giderim gülüm! sen bak eğlenmene yıkılacaksın sende günün birinde, ozaman görücem seni bende!!!

Çektim Duygularımı hayatından şimdi git kime istiyorsan ver duygularını sormam neden diye! Ama Unutma Adımı Hatırlıyacaksın Her Hareketinde!

Yıkıcı Değil yapıcı Olamaya Çalıştım bu hayatta beni Bir Sen Anlamadın Birde Sevgi bilmeyen kalbin Anlamadı, Günün birinde Anlasanda geç Olucak Ağlıyacaksın...

unutma beni Kırdığın Sözleri çıldıracaksın gözlerinden yaş dinmeyecek üzülüceksin her gece ozaman Beddualarımla hayatına Çizgi Çekeceğim bunu unutma!

ben Seni Nasıl Sevmişim Şimdi Anlıyorum Kör Olmuşum Seninle Geçirdğim hayata yanıyorum! Zaman Ağlıyor Bana Derlet Çoğalıyor Dünyamda Ama Sana lanetim bitmeyecek Bunu Asla Asla unutma!

Sen Artık Kısa Cümlelerimin Sonunda Keşke Olmasaydın Hitabında Cümlelerimsin, Sen Asloında Keşke Olamayacak kadar Aciz Hatırlanmayacak kadar Değersizsin!

Başkasını Sevdinde Mutlumu Oldun Gözlerinden Yaşlar eksikmi Oldu? Seni Seveni Değil Seni Kötü Amaçları için Sevenle mutlumu Oldun Şimdi Anladınmı Sevenin Değerini Şerefsiz!

Yoluma Çıkma Sakın üzülürsün! Adımı Anma Sakın Sana Olan nefretimle Yanarsın! Senin Adını Sildim ben Artık tek başınasın!

Gece öldürdün beni yarınlarımda Süründüm Ama Sonunda Yürümeyi yeniden öğrendim! Şimdi Git Başka Kucaklara üzüldüğünde Anlıcaksın Neler Sildiğini Sosyetik Aşklar Adına..

ben Seni Temiz Yüreğimle Sevdim! Sen Beni Kötü Emellerinle hep süründürdün, Kalbe Söz Geçmesede güLüm Nefretim Seninle Adım takıntı Olacak hayatında!!!

Kime Kullandıysan bana Kullandığın Aşk Nagmelerini Şimdi Git Kullandığında Ara Sevgiyi, Sen bana Ulaşamazsın Artık! Yıktım Seninle birlikte yalan Hayallerimi Şimdi yeni gerçek geleceğe Yatırım yapıyorum.

Ne Oldu boşmu çıktı yalan Sevdaların, üzülme Sen Bunlara layıksın Dert etme Zaten Sende yalansın!

Sen hayatıma Güneş gibi Doğsanda, Yanlışların Affedilmez Artık Sabrım taştı Ne güneş ne Ay umrumda Değil Battın hayatımda, yeni Aşklara yelken Açtım..

Sen yalansın Sözlerin Duman, Sen hayalsin yalan dünya içinde kalmış yalan dünyaya bağlanmış birisin benim için..

Boşuna yalan Sözler Söyleme Bana Sözlerin Destekli yalan Söylesede gözlerin Açıklıyor herşeyi Sana elveda...

Benden Kaçırıyorsun Gözlerini cesaret edemiyorsun Duygularını Açıklamaya Yalan Yok benşm hayatımda Sana Elveda!

Sen şarkılarımda Ne bi Prens Olabilirsin Neden Şiirlerime Destan Olabilirsin Sen Sadece yalan Sevgilerin yalan insanı Olursun YALANCI!

Benden uzaklarda yaşamaya Alış Artık, Sana Kalmadı kalbimde bir ışık, Sana yeni Yılışık Sevdalarında Mutluluklar Diliyorum...

Sen Benim için Bir ışık Değilsin Sen Sadece Bir ışığın Yansıması olmuşsun hayatımda, Sana Değil Sana Verdiğim Zamana Acıyorum...

Yalnızlığım kalıcı Olsada Beddualarım hem Seninle Olucak, O Vicdanın Asla rahat Durmucak geceleri Kabusun Gündüzleri Yürüdüğün Yollarda Lanetin olucam!!!
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : yikici sözler Bolunm10
    Itibar : 11

yikici sözler Empty Geri: yikici sözler

Mesaj tarafından gelincik Perş. Ağus. 06, 2009 2:01 pm

insan yaşamak için savaşlara girer hayatında, sevmek için kalbine sözler yazar her gece! sen kalbimi yaşayacak kadar mükemmel değilsin hayatımı zehir edicek kadar şerefsizsin
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : yikici sözler Bolunm10
    Itibar : 11

yikici sözler Empty Geri: yikici sözler

Mesaj tarafından gelincik Perş. Ağus. 06, 2009 2:03 pm

Başkasını Sevdinde Mutlumu Oldun Gözlerinden Yaşlar eksikmi Oldu? Seni Seveni Değil Seni Kötü Amaçları için Sevenle mutlumu Oldun Şimdi Anladınmı Sevenin Değerini Şerefsiz!

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:26 am