iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

ayrilik ve veda sözleri 2 Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
ayrilik ve veda sözleri 2 Bar_leftayrilik ve veda sözleri 2 Barayrilik ve veda sözleri 2 Bar_right 
göcebe (1038)
ayrilik ve veda sözleri 2 Bar_leftayrilik ve veda sözleri 2 Barayrilik ve veda sözleri 2 Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

2 posters

ayrilik ve veda sözleri 2

göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : ayrilik ve veda sözleri 2 Yurekl10
    Takım : ayrilik ve veda sözleri 2 1447oh9 Cinsiyet : ayrilik ve veda sözleri 2 Female10
    Itibar : 61

ayrilik ve veda sözleri 2 Empty ayrilik ve veda sözleri 2

Mesaj tarafından göcebe Salı Ağus. 04, 2009 10:16 pm

hasret Dünyası içinde özlediğimi bekliyorum her nefesimde hadi kurtar beni hasretin soğuk gecelerinden bebeğim.

unutmaki, hasretin getirdiği ayrılık aşkımızın gücüyle yeniden birleşecek ve işte ozaman bu hasret aşk şiirlerine dönecek bebeğim.

Hayatın ızdırabına eklendi hasretin şimdi seniz ne hallerdeyim, bir gün gelirsin belki sevgilim, beni bıraktığın yerde seni bekleyeceğim…

zalim ve acımasız hayatın sadece hasret çeken insanlarıyız…

Hayat Sensiz Sürdükçe Ne Hasretim biter ne de çilem sevgilim, sensin benim tek sebebim…

Yaşadıkca değil paylaşdıkca özlemin ateşini söndürebiliriz birtanem.

Bütün Mutluluklar sevinçler bedenime yüklensede içimdeki özlemini bitirmez sevgilim…

Gurbetin getirdiği hasret şarkılarına tek armağanım, içimdeki aşkındır ceylanım…

Seni Sevmek getirecekse içime hasret rüzgarlarını, aldırmam sevgilim, ben seni böylede severim!!!

Sensizliğin Adını, Hasretin Soğuk Duvarlarına Yazdım, her Adını yazdığımda Gözyaşlarımı tutamadım seni ne kadar çok sevdiğimi gurbet ellere düşünce anladım canım sevgilim.

Gurbetin Boş Sokaklarında, Adına Şarkılar Yaptım Aşkımı Gökyüzüne Haykırdım, yazdığım hasret şiirlerine gözyaşlarımı harcadım sevgilim…

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim
    Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerimGüzel bir rüyayı gerçek sanmıştım Seni sevdiğim için özür dilerim
    Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz
    Ağlayışım terk edip gidisine değilBen; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştimSen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin
    Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir
    Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O'nu ayaklarını altında arar Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…
    Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın
    Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi
    An gelir insan gülerken ağlarmış Gözyaşları sel olup kalbine akarmış Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış
    Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim
    Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin
    Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım çocuklar Gibi Ağladım
    Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım
    Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı
    Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de Beni çok aldattın hoş görmesem de Bir şeyler bulmuştum ben o sevginde Bekliyorum bir gün dönersin diye
    Ay doğarken bir söğüdün arkasından,gül yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma
    Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle
    Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum ayrılık sözleri
    Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim
    Batık bir gemiymiş aşk limanında Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni
    Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler
    Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim
    Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM !
    Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!
    Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı
    Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak
    Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime
    Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir
    Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik
    Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN
    Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin
    Bir eski dost gibi hatırla beniBir selam ver yeterUnutmuş olsan da eski günleriAdımı ara sıra an yeter ayrılık sözleri
    Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilircisin
    Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür
    Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?
    Bir Gün Bu Köşede Sessiz Sedasız Hıçkıra Hıçkıra Ağlayacağım , şu Lanet kaderime Sitemler Edip , Tanrıya Son Kez Yalvaracağım , Güzel Gözlerin Gelecek Aklıma , Solup Gideceğim En Güzel çağımda , Sensizlik Beni çağırdığında , Boş Sokaklara Haykırdığında , Artık Burada Olmayacağım
    Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim
    Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan
    Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaççünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim
    Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme
    Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artıkçünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusunBugün bana esersin yarın ellere
    Bir ses beklemek senden Soluk beklemek Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
    Bir sevgilim var uzakta Yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım, saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur
    Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi içinuzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın
    Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu
    Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasınbir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın
    Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin için ölmeye ben çoktan razıyım
    Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun
    Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla
    Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak
    Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye Ertesi gün gördüm onu bir başkası ileKulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye
    Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol
    Bitmesin isterdim umutlarımızBitmesin isterdim duygularımızNe çıkar sel olsa göz yaşlarımızHer şey bitti artık bil bundan sonra
    Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey varBaktığın her yer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler varİşte unutamamamın sebebi de buçünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor
    Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek ayrılık sözleri
    Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun
    Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün
    Bu yaşamdaki her şey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısın,ve şunu da biliyorum ki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensinSen ki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : ayrilik ve veda sözleri 2 Bolunm10
    Takım : ayrilik ve veda sözleri 2 1447oh9 Cinsiyet : ayrilik ve veda sözleri 2 Female10
    Itibar : 11

ayrilik ve veda sözleri 2 Empty Geri: ayrilik ve veda sözleri 2

Mesaj tarafından gelincik Perş. Ağus. 06, 2009 2:30 pm

Gurbetin Boş Sokaklarında, Adına Şarkılar Yaptım Aşkımı Gökyüzüne Haykırdım, yazdığım hasret şiirlerine gözyaşlarımı harcadım sevgilim…

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:05 am