iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

ayrilik ve veda sözeleri 1 Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
ayrilik ve veda sözeleri 1 Bar_leftayrilik ve veda sözeleri 1 Barayrilik ve veda sözeleri 1 Bar_right 
göcebe (1038)
ayrilik ve veda sözeleri 1 Bar_leftayrilik ve veda sözeleri 1 Barayrilik ve veda sözeleri 1 Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

2 posters

ayrilik ve veda sözeleri 1

göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : ayrilik ve veda sözeleri 1 Yurekl10
    Takım : ayrilik ve veda sözeleri 1 1447oh9 Cinsiyet : ayrilik ve veda sözeleri 1 Female10
    Itibar : 61

ayrilik ve veda sözeleri 1 Empty ayrilik ve veda sözeleri 1

Mesaj tarafından göcebe Salı Ağus. 04, 2009 10:14 pm

Her Geçen Saniye Seni Daha Çok özlüyorum, Artık Zaman Düşmanım Oldu Sevgilim Hayatımdaki yerini kimse dolduramaz bebeğim özledim seni özledim gözlerini…

özledim, özleneni, özlediğim kadar. Umarım özlenen’de beni özlemiştir, özlediğim kadar.

Hasret Kaldım Gözlerine, Hasret Kaldım Gülüşüne bir umut oldun kalbimde bekliyorum seni ilk buluştuğumuz yerde sevgilim, özledim seni herşeyimm.

Sensiz, Geceler soğuk, sensiz günlerim huzursuz, bakarım uzaklara dönersin belki, içimdeki aşkın sürecek ebedi sevgilim.

Gurbetin Soğuk ve karanlık günlerini, resimlerine baktıkça aydınlatıyorum, Gülüşün güneş gibi aydınlatıyor içimi birtanem seviyorum seni.

Hasretin Çoğaldıkça içimde Aşkın büyüyecek Kalbimde Seni içime çekiyorum her Nefesimde Birtanem.

Kör ve karanlık gecelerimin hasretle birleşip mutlulukla biteceği günü bekliyorum sevgilim az kaldı sabret.

Deliler Gibi Özledim Seni Bekliyorum Dünyamı Aydınlatan gözlerini bekliyorum sevgilim dediğin günleri, bir hasret şarkısı çalar içimde sadece seni sevdim içimdeki özlem sanadır sevgilim.

ilk adınla başladım hayata sonra hasret doldu dünya bir anda bekledim seni bekledim güzel günleri ne sen döndün geri ne beklediğim günler geldi, özledim seni hadi ne olur dön geri…

içimdeki aşk gemisi, hasret ve özlem rüzgarları ile savaşmaktadır, hadi sevgilim gel bitir içimdeki fırtınaları gel bitir yalnızlığımı özledim seni bebeğim.

Yaşanan Her Adımda Adın Var, Yaşayacağım Her Zamanda da Adın ve Aşkın Olacak içimde Özlem Ve Hasretle Sevgilim…

içtiğim Sigarada buluyorum Bazen Seni Dumanı Öyle Sert Çekiyorum ki içime, Cigerlerimden kalbime Kadar ulaşıyor Hayal Ettiğim Duman Hasretin içinde Bebeğim..

özlem ve hasret yaşandıkça aşkın değeri anlaşılır şuan bende olduğu gibi aşkım seni çok seviyorum.

Sensizken Ne 1 Dakikanın Ne de Zamanın Anlamı var içimde yaşıyorum gurbet elde ne yaptığımı bilmiyorum sensiz geçen günlerimde sensiz herşey boş ve anlamsız hasret ve özlemin içinde sevgilim.

Kara Kaşına Kara Gözüne Kurban Olduğum Sevgilim Ne Hasret Dinlerim Ne özlem Bilirim tek Bildiğim Ölene Kadar Seni Seveceğim…

Hayatımın Bir Anlamı Var Oda Adınla Başlar Aşkınla Biter Sevgilim, Sensin içimi Aşkla Dolduran Hasretin içinde özlemle kalbimi yakan sevgilim…

Seni Hayal ettikçe içimdeki özlem’e inat seni ne kadar sevdiğimi gösteriyorum hayata bebeğim…

Seni Sensiz yaşamak Acıların En Büyüğü Olsa gerek, Hasretin içimde Sözlerin beynimde Yankılanır Gündüz Gece Sevgilim Seviyorum Seni Bebeğim.

Unutmamak Gönül bahçesinde bir gül ise, unutulmak bir bataklığın içinde boğulmak gibidir.

Sensizlik Kalbime Bir bıçak gibi saplandı yâr, Hayat Seninle Güzeldi şimdi güneşler doğsada dünyama aydınlatamaz bin güneşde doğsa dünyamı asla özledim seni sensizlik bitiriyor beni.
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : ayrilik ve veda sözeleri 1 Bolunm10
    Takım : ayrilik ve veda sözeleri 1 1447oh9 Cinsiyet : ayrilik ve veda sözeleri 1 Female10
    Itibar : 11

ayrilik ve veda sözeleri 1 Empty Geri: ayrilik ve veda sözeleri 1

Mesaj tarafından gelincik Perş. Ağus. 06, 2009 2:31 pm

Kara Kaşına Kara Gözüne Kurban Olduğum Sevgilim Ne Hasret Dinlerim Ne özlem Bilirim tek Bildiğim Ölene Kadar Seni Seveceğim…

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:35 am