iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

cem garipoglu yakalandi Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
cem garipoglu yakalandi Bar_leftcem garipoglu yakalandi Barcem garipoglu yakalandi Bar_right 
göcebe (1038)
cem garipoglu yakalandi Bar_leftcem garipoglu yakalandi Barcem garipoglu yakalandi Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

4 posters

cem garipoglu yakalandi

göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : cem garipoglu yakalandi Yurekl10
    Takım : cem garipoglu yakalandi 1447oh9 Cinsiyet : cem garipoglu yakalandi Female10
    Itibar : 61

cem garipoglu yakalandi Empty cem garipoglu yakalandi

Mesaj tarafından göcebe Çarş. Eyl. 16, 2009 11:23 pm

CEM GARİPOĞLU YAKALANDI
    Münevver Karabulut'un katil zanlısı Bahçelievler'de yakalandı

17.09.2009 02:09
    7 aydır aranan Münevver Karabulut'un katil zanlısı avukatları tarafından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi. Cem Garipoğlu'nun yurtdışından değil İstanbul Bahçelievler'den Emniyete getirildiği alınan bilgiler arasında.
    f@ruk
    f@ruk
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : cem garipoglu yakalandi Onayli10
    Takım : cem garipoglu yakalandi 1450si1 Cinsiyet : cem garipoglu yakalandi Male10
    Itibar : 56

cem garipoglu yakalandi Empty Geri: cem garipoglu yakalandi

Mesaj tarafından f@ruk Perş. Eyl. 17, 2009 2:21 am

şimdi geldi yargılanmaya her kaçışın bi yakalanışı vardır...yüce Türt adaletine güveniyoruz
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Takım : cem garipoglu yakalandi 1447oh9 Cinsiyet : cem garipoglu yakalandi Female10

Mesaj tarafından göcebe Perş. Eyl. 17, 2009 3:02 am

"Size her şeyi anlatacağım"
    Yakalandığında sakallı olan Cem in ilk sözleri..

17.09.2009 03:18
    Etiler'de 3 Mart 2009'da parçalanmış cesedi bir çöp konteynerinde bulunan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, bugün saat 00:45'te avukatları tarafından Bahçelievler'de polise teslim edildi.

Nihat ULUDAĞ - Mustafa ŞEKEROĞLU - Habip ATAM / AHT

Cem G., teslim olduğu sırada polise şunları söyledi: "Ağabey, babamın cezaevinde olması beni çok üzdü bu cinayetle ilgili olarak bilmediğiniz çok şey var. Ailemin cinayetle hiçbir ilgisi yok. Ben size her şeyi anlatacağım" dedi.

Yakalandığında tanınmayacak bir halde olmayan Cem Garipoğlu şu anda Adli Tıp'a götürülüyor.
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın

Mesaj tarafından göcebe Perş. Eyl. 17, 2009 3:02 am

"Bundan sonraki süreç adliye boyutudur."
    Vali Güler, "Bağımsız Türk yargısı, elde edilen delilleri değerlendirecek ve gerekli kararı verecektir."

17.09.2009 04:04
    İstanbul Valisi Muammer Güler, Münevver Karabulut'un katil zanlısı C.G'nin Bahçelievler'de avukatı tarafından emniyet güçleriyle kurulan koordinasyon neticesinde teslim edilerek gözaltına alındığını belirterek, ''Bundan sonraki süreç adliye boyutudur. Bağımsız Türk yargısı değerlendirecek ve gerekli kararı verecektir'' dedi.

Güler, Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğünde gazetecilere yaptığı açıklamada, zanlının yakalanmasına ilişkin takip kararları, yurt dışına çıkma kararları, kırmızı bülten çıkarma kararları ve gelen çeşitli ihbarların değerlendirmesinin yapıldığını, firari şüphelinin yakalanması için bugüne kadar çok yoğun çalışma yürütüldüğünü bildirdi.

''Firari şüpheli C.G, 17 Eylül tarihinde saat 00.45'te İstanbul Emniyet Müdürlüğünde gözetim altına alınmıştır. Ailesi tarafından avukatına teslim ettirilmiştir'' diyen Güler, ''Tabii ki, burada yapılan sıkı bir takibin, yoğun bir izlemenin, çemberi daraltmanın getirdiği yoğun bir bekleme zorlama süreci de açıkça söz konusudur'' şeklinde konuştu.

Güler, bu olayın kamuoyunda ''vahim, hunharca işlenmiş bir cinayet'' olarak bütün anne babaları, çocukları, gençleri ve toplumun her kesimini ilgilendiren bir hadise olarak dikkati çektiğini anlatarak, şunları kaydetti:

''Ailesinin yaşadığı acılar, basına değişik şekilde yansıyan tepkiler her zaman kamuoyunun gündeminde yer aldı. Sayın Başbakan başta olmak üzere, bu olayın takibi için çok özel talimatlar verildi. Takibi yapıldı. Sayın İçişleri Bakanımızın, Emniyet Genel Müdürümüzün ve İstanbul Valiliği , İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünün tüm birimleri önemli bir çalışma içinde bulunmuşlardır. Daha önceki İl Emniyet Müdürümüz döneminde yoğun bir çalışma içinde bulundular. Şimdiki Emniyet Müdürümüz Hüseyin Çapkın zamanında da tarafından bu çalışma devam etti ve firari şüpheli gözetim altına alındı. Bundan sonraki süreç adliye boyutudur. Bağımsız Türk yargısı, elde edilen delilleri değerlendirecek ve gerekli kararı verecektir.

Bizim açımızdan firari şüphelinin yakalanmış olması işin önemli bir boyuttur. Şimdi gıyabi tevkifi vicahiye çevrilmek üzere ilgili Cumhuriyet Savcılığına teslim edilecek.''

Zanlının sağlık konusunda şu anda bir sıkıntısı olmadığını ifade eden Güler, C.G'nin kanun gereğince doktor kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edileceğini, bunun zaten bütün şüpheliler için uygulanan bir durum olduğunu bildirdi.

Gazetecilerin, zanlının nerede yakalandığını sormaları üzerine Vali Güler, ''Bahçelievler semtinde avukatı tarafından arkadaşlarımızla kurulan koordinasyon neticesinde teslim edildi ve gözaltına alındı'' yanıtını verdi.

AA
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın

Mesaj tarafından göcebe Perş. Eyl. 17, 2009 3:07 am

Teslim olduğunda açtı
    Cem Garipoğlu'nu polise teslim eden avukat Aytekin Kaya açıkladı..

17.09.2009 03:50
    Cem Garipoğlu'nu polise teslim eden avukat Aytekin Kaya "Teslim edildikten sonra amcası Ayhan Bey'i aradım haber verdim. Yaşı 18'den küçük olduğu için Ceza Muhakeme Kanunu'ndaki esaslara göre yetişkinlerden biraz daha farklı sorgusu olacak. Savcı tarafından sorgulanacak. Mahkemeye sevkedilecek.
    Babasının verdiği notlar vardı ama çocuğa okutamadım. Babası da yüzleşmesini istiyor. Baba baştan beri üzgün. Baba iki defa üzgün haksız yere içerde olduğu için ve çocuğu için üzgün. Bir de hayatını kaybeden bir genç kız var bunu unutmuş değiliz bunları dratik olsun diye söylemiyorum" dedi.Kaya Cem'in teslim olduğunda karnının aç olduğunu söyledi. Avukat Kaya Cem'i, E-5 Karayolu'nda bir bağlantı yolunun kenarından teslim aldığı sırada yalnız olduğunu yanında kimsenin olmadığını söyledi. Kaya kendisini arayan kişinin aileden olmadığını ancak anne-babanın önerisiyle aramış olabileceğini belirtti. Kaya ayrıca vekaletini bir gün önce babasından aldığını sözlerine ekledi. Kaya teslim alan polislerin oldukça profesyonel davrandıklarını,duygularından arınmış ve işlerine odaklanmış oldukları tavırlarının babayı tutuklarkenkinden oldukça farklı olduğunun vurgulanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Sağlık kontrolünden geçirilen Cem Garipoğlu tekrar Gayrettepe Aşayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. C.G'nin muayenesi yaklaşık 20 dakika sürdü.

HABERTÜRK.COM
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : cem garipoglu yakalandi Bolunm10
    Itibar : 11

Mesaj tarafından gelincik Perş. Eyl. 17, 2009 10:17 am

cezasini ceksin tabiki ölen geri gelmez ama sonucta oda onunla beraber ölmüsür cok sevindim bulunmasina
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın

Mesaj tarafından göcebe Perş. Eyl. 17, 2009 12:38 pm

İşte Cem Garipoğlu'nun ilk ifadeleri
    "Bavula sığmadığı için cesedi testereyle parçalayıp gitar kutusuna koydum"

17.09.2009 08:40
    Münevver Karabulut cinayeti zanlısı Cem Garipoğlu'nun İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki polislerle sohbeti sırasında, "Ceset bavula sığmadığı için başını kestim" dediği öğrenildi. Garipoğlu'nun, hiç yurt dışına çıkmadığını söylediği, babasının hapiste olmasına üzüldüğü için de teslim olmayı istediği belirtildi.
    Edinilen bilgiye göre, Cem Garipoğlu'nun Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanmadığı bildirildi. Garipoğlu'nun polislerle sohbeti sırasında, tanımadığı bir kişi tarafından bilmediği bir eve götürüldüğü, evin de bahçeli olduğunu söylediği öğrenildi. Cinayet günü Münevver'i okuldan aldığını kaydeden Garipoğlu'nun, annesini arayarak bir arkadaşıyla eve geleceğini ifade ettiği, cinayetten pişmanlık duyduğunu belirterek, "Keşke o ölmesiydi ben ölseydim." dediği bildirildi. Polislerin cesedin kafasını niçin kestiği yönündeki sorusuna da, "Bavula sığmadığı" için yanıtını verdiği öğrenildi.

Cem Garipoğlu'nun 'kıskançlık krizine girdiği' için cinayeti işlediğini söylediği de iddia edildi. Cem'in, polislerle sohbetinde "Herşey Münevver'e gelen bir telefonla başladı. Kıskançlık krizine girdim. Tartışmaya başladık. Kavga fiziki temasa dönüştü. Cinnet geçirdim. Olay bu şekilde son buldu" ifadelerini kullandığı bildirildi.

Cem Garipoğlu'nun ayrıca, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildiği sırada psikolojisinin iyi olmadığı, eli ve ayağının titrediği ifade edildi.

Garipoğlu'nun ifadesinden dışarıya şu başlıklar sızdı:

"Yurtdışına çıkmadım, İstanbul'daydım. Tanımadığım bir kişi bilmediğim bir eve götürdü, o evde kaldım

"Bavula sığmadığı için cesedi testereyle parçalayıp gitar kutusuna koydum"

"Etiler'deki cesedi bıraktığım yeri rasgele seçtim"

"Çok üzgünüm anlık bir olaydı. Keşke o ölmeseydi ben ölseydim"

"Olayda satanizm yok"

"Bahçeşehir'deki evde 700 bin dolar yoktu"

SORGUDAN SON DAKİKA

Savcı, Garipoğlu'nu saklayanları tespit ediyor.
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın

Mesaj tarafından göcebe Perş. Eyl. 17, 2009 12:41 pm

cem garipoglu yakalandi 98115444
    cem garipoglu yakalandi 72903061
    cem garipoglu yakalandi 10705621
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın

Mesaj tarafından göcebe Perş. Eyl. 17, 2009 12:43 pm

"Bahçeli bir evde kaldım"
    Cem Garipoğlu söyledi

17.09.2009 13:08
    Münevver Karabulut'un katil zanlısı C.G'nin, olayın ardından yurt dışına hiç çıkmadığını, bilmediği bahçeli bir evde kaldığını öne sürdüğü öğrenildi.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, dün gece teslim alınarak Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen C.G'nin buradaki emniyet görevlileriyle sohbeti sırasında, Münevver Karabulut'u olay günü okulundan aldığını anlattığı bildirildi.

Karabulut'u evine götürdüğünü anlatan C.G'nin, olaydan sonra firari olduğu süre içerisinde ise hiç yurt dışına çıkmadığını, bilmediği bir yere tanımadığı bir kişi tarafından götürüldüğünü söylediği belirtildi. C. G'nin kaldığı bu bahçeli evde gündemi sürekli takip ettiğini ifade ettiği kaydedildi.

Bu arada, katil zanlısı C.G'nin yakalanmasına ilişkin sürecin emniyet yetkililerinin tahmin ettiği şekilde işlediği, tahmin dışında hiçbir olayın gerçekleşmediği kaydedildi.

Zanlı C.G'ye, Münevver Karabulut'un öldürülmesi ve sonrasında bir yada birden fazla kişinin yardım ettiği düşüncesiyle soruşturmanın sürdürüldüğü, yeni tespit ve değerlendirmelere göre başka gözaltılar olabileceği belirtildi.

Emniyet yetkilileri, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın göreve geldiği zaman ilk istediği dosyanın Münevver Karabulut cinayeti dosyası olduğu ifade edilerek, Çapkın'ın ''Çember daraldı'' sözlerinin boş olmadığına dikkat çekildi.

Öte yandan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, İstanbul Valisi Muammer Güler aracılığıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü personelini bu olaydan dolayı tebrik ettiği de öğrenil

AA
    f@ruk
    f@ruk
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : cem garipoglu yakalandi Onayli10
    Takım : cem garipoglu yakalandi 1450si1 Cinsiyet : cem garipoglu yakalandi Male10
    Itibar : 56

Mesaj tarafından f@ruk Perş. Eyl. 17, 2009 6:00 pm

bu olayda çok garip şeylerde ortaya çıkacak hadi hayırlısı..sadece psikopat bir cinayet yok bence, daha başka şeylerde ortaya çıkarsa şaşmam.ama sonuçta cem mi neyse onuda en ağır şeklide cezalandırmak lazımki millet nede olsa 3-5 yıl da çıkarım gibisinden rahat olamasın
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın

Mesaj tarafından göcebe Perş. Eyl. 17, 2009 6:36 pm

bencede faruk daha cok sey cikcak bana da yöle geliyor
    Seviilay
    Seviilay
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : cem garipoglu yakalandi Deli10
    Itibar : 4

Mesaj tarafından Seviilay Paz Eyl. 20, 2009 12:25 pm

aynenn bir problem varrr ... en agir cezayi ceker insallah bir cana kiymak neymis gorsun..!!

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 12:41 pm