iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Bar_leftM. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! BarM. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Bar_right 
göcebe (1038)
M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Bar_leftM. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! BarM. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

3 posters

M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim!

BURAK
    BURAK
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Deli10
    Takım : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! 1447oh9 Cinsiyet : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Male10
    Itibar : 14

M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Empty M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim!

Mesaj tarafından BURAK Ptsi Ağus. 10, 2009 3:02 pm

Murat Göğebakan,'O konser bu proje derken ailemi, dostlarımı unuttum. Allah’ın tokadını yedim” dedi.

Mayıs ayı başında kan kanseri teşhisiyle tedavi görmeye başlayan Murat Göğebakan'ı hastane odasında ziyaret ettim. Göğebakan'la röportaj yapma isteğimi ilettiğimde, eşi Sema Hanım, “Buyurun gelin, ancak fotoğraf çekmek yok” demişti. Göğebakan yakalandığı hastalığı yeneceğine emin, Her şeyden önce Allah'a güveniyor ve inanıyor. Allah yardımcısı olsun..

Geçmiş olsun Murat Bey...
    Ben iyiyim ya. Hayatımda değişen hiçbir şey yok. Çocukluğumdan beri hiç dinlenmemiştim, 2 ay mecburiyetten yattım.

Ne şikayetiniz vardı?
    Apandisitten şüphelenip hastaneye gittim, kanser olduğumu öğrendim.

SABIRLI OLDUM

Erken teşhis değil mi?
    4 Mart'ta yaptırdığım checkup'ta sapasağlam çıkmıştım. 7 Mart'ta yani 3 gün sonra bu virüs vücuduma girmiş. Kaderinde yazılmışsa yaşarsın.

Hayattan ders çıkarır mısınız? Bu hastalık ve hastane süreci size ne öğretti?
    Çok hiperaktiftim. Benim için çalışmanın sınırı yoktu. Ama Cenab-ı Allah, “Gel bir odaya gir, oradan hiç çıkmayacaksın. Bütün hayatını burada sürdüreceksin” dedi. O hiperaktifliği aldı ve bir sabır verdi. O sabır iç dünyanı genişletiyor farkında olmadan. Eğer negatif olursan kırarsın, pozitif olursan sevgi verirsin.

Siz hangi tarafı seçtiniz?
    Ben pozitif olmayı seçtim. Bu süreç ayrıca 'ben' olgusunu sorgulamama neden oldu. Sanatçı arkadaşlarımın hepsi 'ben' der önce. Ben de az kalsın buna düşecektim. Sonuçta insanım. Konsere git televizyona git. Allah'ı unuttum. Çalışayım daha çok para kazanayım derdine düşünce, eşimi unuttum, oğlumu unuttum. Bu olayın farkına vardığım an Allah'ın tokadını yedim, kendime geldim.

BİR KAPI KAPANIR DİĞERİ AÇILIR

Bu süreçte “Niye ben” dediniz mi?
    İsyan etmedim. Her kim ki Kelime-i Şahadet'i getirmişse yolunu da kendisi bulacaktır.

Hayat felsefenizi özetler misiniz?
    Küçük bir derdim büyük bir Allah'ım var. Odamın kapısına yazıp astırdım bunu. En kötü durumlarda bile mutlaka bir kapı açıldı bana. Bir kapı kapanır, diğer kapı açılır.

GIRTLAK KANSERİ OLMUŞTUM

Birçok kez ölümle karşı karşıya geldim. 19 yaşındaydım. Gırtlak kanseri oldum. Ya biyopsiyi ya da ameliyatı ödeyecek kadar param vardı. İkisi arasında kaldım. Doktora, “O zaman sen orada ne varsa komple al” dedim. Bana “Ya iyiyse kanser değilse” dedi. 'Boşver' dedim. 6 ay şarkı söyleyememiştim. O 6 ayda inanır mısınız, dostum kim, düşmanım kim onları gördüm. Kimler varmış etrafımda onları gördüm. Cenab-ı Allah bana dostlarımı gösterdi. Yıllar sonra aynı şey tekrar başıma geldi.

ORUÇ TUTAMAYACAĞIM

Ramazan'a az kaldı, hasta olduğunuz için oruç tutamayacaksınız değil mi?
    Oruç tutmamı yasakladı doktorlar. Ömrümde ilk defa oruç tutamayacağım. Bunun bedelini ödemek zorundayım. Hastaneden çıktığım da Allah izin verirse kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Umre ya da hacca hiç gittiniz mi?
    Geçen yıl arkadaşlarımızla birlikte umreye gidiyorduk. O hafta 9 tane konser geldi bana. Tabii ben konseri değil, umreye gitmeyi tercih ettim. Ama ekibimin kış olduğu için paraya ihtiyaçları var. O gece bir rüya gördüm. Rüyamda bütün ekip beni dövüyordu. Diyorlardı ki “Senin paran vardı da gittin ama bizi aç bıraktın” diye. Sabahleyin kalktım, “Özür dilerim ben gelemiyorum” dedim ve umre'ye gidemedim, konserlerimi yaptım. Bu sene bir niyetimiz vardı, Cenab-ı Allah böyle bir şey nasip etti. İnşallah kışa ölmez kalırsak eşim ile umreye gitmek istiyorum. İnşallah Allah bize bunu nasip eder.

HASTANEDE ŞARKI YAZDIM

Kardeşlerinizin ilikleri uydu mu size?
    Uymadı. Yurt dışından bana uyan 4 ilik bulundu. Şimdi onun yazışmaları yapılıyor. İlik bulunmasaydı da önemli değildi, kendi iliğimi bana verebiliyorlardı

İleriki günler için ne hayal ediyorsunuz?
    Çok şarkı söylemek.

Hastane odasında yazdığınız şarkılardan bir tanesinin sözlerini söyleyebilir misiniz?
    Gelecek misin ey sevgili, Sensiz batan güneşe sensiz mi bakacağım, Yanan yüreğimi bir kez olsun görebilseydin, Aşk yolunda yürürken elimi tutabilseydin.

BUGÜN
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Bolunm10
    Takım : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! 1447oh9 Cinsiyet : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Female10
    Itibar : 11

M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Empty Geri: M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim!

Mesaj tarafından gelincik Salı Ağus. 11, 2009 12:07 pm

ay icim ciz etti benim icin süper bir sanaci harika sarkilari var ve insallah sagligina geri dönünce devam yeni bestelere allah sifasini veriirir yüce tanrim
    f@ruk
    f@ruk
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Onayli10
    Takım : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! 1450si1 Cinsiyet : M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Male10
    Itibar : 56

M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim! Empty Geri: M. Göğebakan: Allah'ın tokadını yedim!

Mesaj tarafından f@ruk Salı Ağus. 11, 2009 8:11 pm

Allah yar ve yardımcısı olsun... kıymet verdiğim sanatçılardan birisi

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 4:45 pm